Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Przestrzeganie podstawowych zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy to jeden z najważniejszych aspektów podczas wykonywania obowiązków służbowych. Dotyczy to nie tylko sposobu ich realizowania, ale przede wszystkim ubioru, w którym pracownicy na co dzień wypełniają postawione przed nimi zadania. Z tego też względu dobrze dobrana odzież ochronna urasta do bardzo dużej wagi, gdyż jej rolą jest zapewnienie wszystkim pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Na wygodę noszenia przekłada się wiele czynników m.in. rodzaj materiału czy też jej elastyczność. W celu zagwarantowania pełnej swobody ruchów Państwa pracownikom lub sobie przygotowaliśmy wiele propozycji ubrań roboczych, dzięki którym wykonywanie obowiązków służbowych stanie się niczym nieskrępowaną przyjemnością.

Bluza robocza Bluza robocza
Producent: STALCO
Cena:

159,90 zł

szt.
zobacz więcej
Kamizelka ocieplana Kamizelka ocieplana
Producent: STALCO
Cena:

110,70 zł

szt.
zobacz więcej
Koszula flanelowa Koszula flanelowa
Producent: STALCO
Cena:

67,65 zł

szt.
zobacz więcej
Spodnie robocze Spodnie robocze
Producent: STALCO
Cena:

159,90 zł

szt.
zobacz więcej
Spodnie robocze MORO Spodnie robocze MORO
Producent: STALCO
Cena:

295,20 zł

szt.
zobacz więcej
T-SHIRT T-SHIRT
Producent: STALCO
Cena:

24,60 zł

szt.
zobacz więcej

Odzież ochronna – jaka powinna być?

Odpowiednie dopasowanie ubrania roboczego to sprawa nadrzędna. Przede wszystkim musi być ono przystosowane do rodzaju wykonywanej pracy oraz poszczególnego stanowiska. Odzież ochronna w przeciwieństwie do ubrania roboczego ma obowiązek zabezpieczać nie tylko ubiór osobisty pracowników przed zniszczeniem, ale jak sama nazwa wskazuje, chronić osobę przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy. Biorąc pod uwagę ten aspekt, warto zaznaczyć również, że bluzy czy też spodnie robocze powinny być elastyczne, by nie krępować ruchów, a jednocześnie powinny przylegać właściwie do ciała.

Bluzy, t-shirty, spodnie robocze w ofercie sklepu Supon BC Inwestycje

W naszym asortymencie znalazła się odzież ochronna oraz ubrania robocze stworzone przez jednego z najlepszych na rynku producentów, czyli firmę STALCO. Większość z oferowanych produktów pochodzi z linii Industry Line, która charakteryzuje się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów m.in. bawełny z dodatkiem spendexu. Na stanie posiadamy odzież ochronną w postaci kamizelek, spodni, bluz czy też t-shirtów spełniającą wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Są to ubrania dostosowane do potrzeb zróżnicowanych branż, a także odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl