Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo każdego obiektu, dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy serię produktów, pośród których znajdą Państwo specjalistyczne szafki BHP. Swoje zastosowanie znajdą zarówno we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły, poczty, a także obiektach przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych skrzynek BHP, które są niezbędnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa w każdym budynku.

Skrzynka na 20 kluczy Skrzynka na 20 kluczy
Cena:

110,70 zł

szt.
zobacz więcej
Skrzynka na 30 kluczy Skrzynka na 30 kluczy
Cena:

110,70 zł

szt.
zobacz więcej
Skrzynka na 50 kluczy Skrzynka na 50 kluczy
Cena:

116,85 zł

szt.
zobacz więcej
Skrzynka na 70 kluczy Skrzynka na 70 kluczy
Cena:

147,60 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka na aparat powietrzny Szafka na aparat powietrzny
Producent: Gras
Cena:

959,40 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka na gaśnicę 6 kg (metalowa) Szafka na gaśnicę 6 kg (metalowa)
Producent: Supron
Cena:

159,90 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka na koc gaśniczy Szafka na koc gaśniczy
Producent: Supron
Cena:

123,00 zł

szt.
zobacz więcej

Nasza oferta szafek BHP

Wśród propozycji znajdą Państwo przede wszystkim specjalne skrzyneczki na klucze. W ofercie proponujemy zarówno pojedyncze schowki z szybką, jak i zdecydowanie większe szafki BHP na klucze, które pomieszczą od 20 do 70 sztuk kluczy - umożliwiają one doskonałą organizację dzięki numerowanym haczykom.

Poza schowkami na klucze, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także zawieszane skrzynki hydrantowe, a także modele na instrukcję bezpieczeństwa przeciwpożarowego, koc gaśniczy oraz gaśnice. Te ostatnie zapewniają Państwu bardzo szeroki wybór modeli wykonanych ze specjalnej blachy stalowej lub tworzywa sztucznego o różnych wymiarach. Wśród nich dostępne są modele zawieszane, przeznaczone do gaśnic o wadze 2 kg, 4 kg, 6 kg lub 9 kg. W asortymencie naszego sklepu internetowego proponujemy także szafki na pion nawodniony z jednym lub dwoma zaworami - dostępne są one w wersji podtynkowej oraz natynkowej. Dostępne są także skrzynki na przyłącze strażackie oraz ochronne modele gazowe w wersji bez pleców.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie szafki zostały wykonane z najwyższej jakości blachy stalowej, która zapewnia trwałość oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Zależnie od modelu, wyposażone zostały w różne rodzaje zamknięć np. zamek typu patent (na kluczyk) lub specjalny, obrotowy (pod lekki topór strażacki). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym niezbędne wyposażenie BHP dopasują Państwo do indywidualnych potrzeb Państwa obiektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl