Producenci

Zgodnie z rozporządzeniami dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej, przy wejściach do budynków oraz na klatkach schodowych przy poszczególnych kondygnacjach, muszą znajdować się urządzenia umożliwiające pobór wody z sieci wodociągowej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w ramach bezpieczeństwa umieścić je także wewnątrz obiektów w szafce. Warunkiem jest jedynie jej odpowiednie wyposażenie, dlatego jako sklep BHP oferujemy szeroko rozumiany sprzęt do hydrantów wchodzący w skład niezbędnych elementów tych urządzeń. Proponujemy Państwu m.in. zawory hydrantowe, prądownice, szybki i uniwersalne kluczyki.

Zawór hydrantowy ZH-25 Zawór hydrantowy ZH-25
Producent: ENPOL
Cena:

67,65 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór hydrantowy ZH-52 Zawór hydrantowy ZH-52
Producent: ENPOL
Cena:

75,03 zł

szt.
zobacz więcej
Prądownica kr. hydrantowa PWh-25 Prądownica kr. hydrantowa PWh-25
Producent: Supron
Cena:

45,51 zł

szt.
zobacz więcej
Prądownica  kr. hydrantowa PWh-52 Prądownica kr. hydrantowa PWh-52
Producent: Supron
Cena:

49,20 zł

szt.
zobacz więcej
Prądownica wodna PW-52/R z nasadą Prądownica wodna PW-52/R z nasadą
Producent: Korus
Cena:

116,85 zł

szt.
zobacz więcej
Pokrętło zaworu ZH-52 Pokrętło zaworu ZH-52
Producent: Enpol
Cena:

17,22 zł

szt.
zobacz więcej
Szybka do hydrantu   97x77mm Szybka do hydrantu 97x77mm
Producent: BOXMET
Cena:

12,30 zł

szt.
zobacz więcej
Szybka do hydrantu 83x83x1mm Szybka do hydrantu 83x83x1mm
Producent: Supron
Cena:

12,30 zł

szt.
zobacz więcej

Mosiężne zawory hydrantowe

W ofercie naszego sklepu Supon BC znajdziecie Państwo mosiężny zawór hydrantowy dostępny w wariantach ZH-25 i ZH-52. Stanowią one punkt poboru wody w instalacjach wodociągowych przeciwpożarowych. Do tych sprzętów dołączono aluminiowe nasady o różnej średnicy, umożliwiające podłączenie węży pożarniczych, które również sprzedajemy.

Prądownice

Zawory wraz z wężem tłoczonym stanowią podstawowe wyposażenie szafek. Ich obowiązkowym elementem są również wodne prądownice hydrantowe, które służą do wytwarzania i kontrolowania rozproszonego lub zwartego strumienia wody. Prądownice mamy w typach PWh-25 i PWh-52. Przeglądając tego rodzaju sprzęty, polecamy też zwrócić uwagę na modele z zaworami kulowymi, umożliwiające błyskawiczne odcięcie i przywrócenie dopływu wody.

Kluczyki do szafek

Istotnym elementem wyposażenia przeciwpożarowego są również kluczyki, umożliwiające otwarcie szafki, gdzie znajduje się zawór hydrantowy. Dzięki temu strażacy i odpowiednie służby mogą podłączyć węże pożarnicze i pobrać wodę. Polecamy Państwu kluczyki uniwersalne, które pasują do wielu rodzajów szafek, co jest istotne w nagłych sytuacjach, gdy nie wiadomo, jakiego rodzaju hydrant jest dostępny.

Pozostałe wyposażenie

Szeroko pojęty sprzęt do hydrantów obejmuje też gaśnice proszkowe, niezbędne w przypadku pożarów kategorii:

• A,
• B,
• C.

Ważne jest też prawidłowe oznaczenie dróg ewakuacyjnych i przeciwpożarowych, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się nie tylko z ofertą wyposażenia do hydrantów, ale również naklejkami i znakami do oznakowania obiektów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl