Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W tej kategorii prezentujemy Państwu urządzenia gaśnicze, które mogą być wykorzystywane na stacjach benzynowych, tartakach, fabrykach mebli, zakładach przemysłowych, papierniczych włókienniczych oraz wszędzie, gdzie wytwarza lub pracuje się z materiałem łatwopalnym. Oferowane gaśnice przewoźne są łatwe w transporcie, ponieważ zastosowano w nich poręczny wózek. Ponadto charakteryzuje je solidna, stalowa konstrukcja, która pokryta jest farbą poliestrową odporną na promienie UV - dzięki temu urządzenie może być z powodzeniem umieszczone na zewnątrz i tym samym wystawione na ekspozycję słoneczną.

Nieskomplikowana i ergonomiczna budowa gaśnic przewoźnych ułatwia ich obsługę w razie pojawienia się zagrożenia pożarowego. Zawór posiada bezpiecznik ciśnieniowy, który pomoże użytkownikowi w dostosowaniu mocy wyrzucanego środka do stopnia niebezpieczeństwa. Całość uzupełnia kilkumetrowy, gumowy wąż zakończony prądownicą, która ułatwia kierowanie wyrzucanym środkiem. Konstrukcja umożliwia tymczasowe przerwanie gaszenia, np. w celu napełnienia zawartości butli o nowy środek. Warto tym samym wspomnieć, że może być on uzupełniany wielokrotnie.

Ciężkie, skuteczne i łatwe w przenoszeniu

W sklepie BHP Supon BC znajdziecie Państwo przewoźne gaśnice od 25 do nawet 50 kg. Pragniemy powiedzieć, że spora masa wcale nie wpływa na komfort w ich transportowaniu, ponieważ urządzenia można przenieść do dowolnego punktu przy wykorzystaniu wózka z kółkami. To wygodna forma, która przyspiesza podjęcie działań niwelujących rozprzestrzenienie się ognia z grupy:

A - ciał stałych pochodzenia organicznego – tworzyw sztucznych, drewna oraz materiałów włókienniczych,
B - palnych cieczy i substancji topiących się w wysokiej temperaturze, np. nafty, benzyny, parafiny, acetonu, smoły, alkoholu czy oleju,
C - mieszanin gazów palnych z powietrzem, które ulegają zapaleniu od małego źródła ciepła (np. iskry, papierosa) - acetylenu, propanu, metanu, wodoru i gazu miejskiego.

Dzięki gaśnicom przewoźnym zadbacie Państwo o bezpieczeństwo swojego zakładu czy punktu sprzedaży paliw. Zapraszamy do przejrzenia naszych urządzeń!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl