Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zwalczanie małych pożarów jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala to opanować ogień i zapobiec przed jego rozprzestrzenieniem. Pomagają w tym podręczne koce gaśnicze i przeciwpożarowe, które nadają się do mechanicznego tłumienia i neutralizowania niewielkich pożarów już w zarodku. Wszystko dzięki zastosowaniu trwałego i ognioodpornego materiału, jakim jest włókno szklane, cechujące się dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na temperatury dochodzące do 450℃.

Sprzęty ppoż.

Koc gaśniczy i przeciwpożarowy największą skuteczność osiąga na płaskiej powierzchni, ponieważ dzięki temu odcina dopływ tlenu z każdej strony. Istotne jest przy tym, by osoba korzystająca z tego rodzaju sprzętu ppoż. przykrywała nim źródło ognia ze swojej strony, aby uniknąć poparzenia. Ponadto charakteryzuje się one uniwersalnością, przez co można je stosować w wielu przypadkach, m.in.:

• podczas grillowania,
• utraty kontroli nad ogniskiem,
• ugaszenia płonącej odzieży.

W związku z powyższym powinny się one znajdować w każdym pomieszczeniu, aby można było swobodnie z nich skorzystać w razie potrzeby. Koce gaśnicze i ppoż. należą do jednych z najważniejszych elementów dobrze zaprojektowanej instalacji. W jej wyposażeniu powinny znajdować się również gaśnice i węże pożarnicze, które również oferujemy Państwu w sklepie Supon-BC. Koniecznie jest też zastosowanie znaków ewakuacyjnych i przeciwpożarowych.

Koce gaśnicze oraz przeciwpożarowe i pozostałe elementy instalacji ppoż.

Znajdujące się w naszym sklepie koce gaśnicze i przeciwpożarowe są dostępne w wielu rozmiarach. Wszystkie z nich są kluczowe w zapewnieniu bezpieczeństwa przed pożarem — zarówno wewnątrz domu, firmy i innych obiektów, jak i na zewnątrz. To skuteczny środek obrony w przypadku nagłego zagrożenia pożarem, a ich obecność może uratować życie i mienie. Ważna jest poprawna obsługa tych sprzętów, dlatego obowiązkowe jest zapoznanie się z ich szczegółowym opisem. Wyświetli się on Państwu po kliknięciu w interesujący Państwa produkt. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Zachęcamy też do skorzystania z ofert obejmujących, gaśnice, węże pożarnicze, a także naklejki i znaki do oznakowania obiektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl