Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Instrukcje

Nasz sklep internetowy oferuje różnego rodzaju instrukcje. Każda z nich jest zgodna z krajowymi i międzynarodowymi przepisami oraz normami. W asortymencie znajdują się między innymi znaki BHP zawierające zbiór najważniejszych informacji dotyczących postępowania w przypadku powstania pożaru, a także pierwszej pomocy. Duża i wyraźna czcionka przedstawiona na sztywnej i nieświecącej płycie o wymiarach 35 x 24,50 sprawia, że jest ona czytelna nawet podczas sytuacji kryzysowej. Stanowią one nieodzowny element różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, miejsc zbiorowego zamieszkania, a także zakładów pracy.

Poprawne znakowanie obejmuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. W ich przypadku pracodawca ma obowiązek wydawać szczegółowe oraz aktualne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu każdego stanowiska. By wszyscy pracownicy mogli zapoznać się z zasadami postępowania w sytuacjach awaryjnych, instrukcje BHP należy umieszczać w sposób widoczny i łatwo dostępny. Od poprawnej lokalizacji tablic będzie zależeć bezpieczeństwo pracowników znajdujących się w zakładzie podczas wystąpienia niebezpiecznego zdarzenia czy zagrożenia życia osoby trzeciej np. porażenia prądem.

Aktualne instrukcje BHP

Jeśli istnieje możliwość wystąpienia zagrożenia zdrowia lub życia oznacza to, że pracodawca musi określić, jakie sytuacje niebezpieczne mogą zaistnieć w jego zakładzie pracy. Wiąże się z tym przygotowanie procedur postępowania, dzięki którym pracownicy będą wiedzieć, jakie działania należy podjąć, by bezpiecznie oddalić się z miejsca zdarzenia i pójść w wyznaczony punkt zborny. Najpowszechniejszą instrukcją BHP jest ta, która określa ogólne zasady postępowania przeciwpożarowego. Oprócz niej, w naszej ofercie znajdują się również tablice ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi czynności, które trzeba wykonać przed, w trakcie i po pracy w zakładzie, co zgodne jest z krajowymi oraz międzynarodowymi normami i prawem. W zależności od wyboru, instrukcje BHP z naszego sklepu mogą obejmować następujące zasady:

• postępowania w przypadku porażenia prądem elektrycznym,
• ochrony przeciwpożarowej dla stacji paliw płynnych,
• udzielania pierwszej pomocy,
• udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach,
• udzielania pierwszej pomocy w nieszczęśliwych wypadkach.

Tablice, naklejki i znaki dla przedsiębiorstw

Proponujemy Państwu aktualne instrukcje do zakładu pracy. Oprócz tych określających ogólne zasady BHP polecamy również tablice stanowiskowe, rozpisujące zasady obowiązujące na danym stanowisku. Niemniej ważne są też znaki ewakuacyjne, które wskażą pracownikom właściwy kierunek opuszczania budynku. Zapewniamy Państwa, że artykuły znajdujące się w naszym sklepie internetowym są trwałe, czytelne i napisane w sposób jasny i klarowny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl