Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W naszym sklepie BHP znajdziecie Państwo urządzenia gaśnicze, które niezbędne w razie wystąpienia zagrożenia pożarowego. Do jednych z nich zaliczamy hydranty φ52, które składają się z 20-metrowego węża zawieszanego na kołysce, zaworu, prądownicy, patentowego zamka oraz pełnych drzwi, które można otworzyć o 180 stopni. Sama szafka wykonana jest z solidnej blachy, pomalowanej na czerwono lub biało, co pomyślnie spełnia surowe wymagania Polskiej Normy dotyczącej prawidłowego znakowania elementów przeciwpożarowych. Oczywiście barwy mogą być inne, jednak podana kolorystyka jest najlepiej widoczna, co jest niezwykle ważne w przypadku wystąpienia niekontrolowanego pożaru.

Uniwersalne urządzenia gaśnice

Obsługa hydrantów φ52 nie należy do skomplikowanych, gdyż z powodzeniem mogą je uruchomić nawet niewyszkolone osoby. Ich prosta konstrukcja umożliwia szybkie odwinięcie węża z kołyski, przygotowanie prądownicy, a następnie usunięcie zagrożenia pożarowego. Tego rodzaju szafki z wyposażeniem przeciwpożarowym montuje się przeważnie w strefach pożarowych budynków produkcyjnych i magazynowych, choć nierzadko też przy wejściach do budynków mieszkalnych czy na klatkach schodowych. Warto też wspomnieć, że posiadane przez nas modele to wersje uniwersalne, co umożliwia podłączenie tego samego hydrantu w wykonaniu lewym lub prawym. Ponadto w naszej ofercie mamy szafki wnękowe i zawieszane, co znacznie ułatwi Państwu wybór produktu i dopasowanie go do wymagań konstrukcyjnych budynku.

Sprawdzony sklep BHP

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta hydrantów φ52, to zapraszamy do zakupów. Zachęcamy też do skontaktowania się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w przypadku chęci zrealizowania niestandardowego zamówienia, dopytania o konkretny produkt lub w celu omówienia szczegółów transakcji. Przypominamy też Państwu o dokonywaniu regularnych przeglądów urządzeń gaśniczych, najlepiej za pomocą profesjonalnego konserwatora, by zawsze być gotowym na każdą ewentualność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl