Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Obowiązkiem wszystkich administratorów budynku jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim jego mieszkańcom. Do jednych z zagrożeń zaliczamy m.in. niebezpieczeństwo pożarowe, które jest groźne zarówno dla konstrukcji budynku, jak i zdrowia lub życia przebywających w nim osób. Dlatego ważnym elementem ochronnym są wewnętrzne hydranty φ25, które pozwalają skutecznie ugasić źródło ognia. Oferowane przez nas modele zgodne są z powszechnymi zasadami ochrony przeciwpożarowej, a zastosowanie znajdują w budynkach użyteczności publicznej takich jak teatry, szkoły, urzędy, kina, a także tych kwalifikowanych jako wysokościowce.

Sprawdzone urządzenia gaśnicze

Hydrant HP 25 dostępny jest na naszej stronie w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonym oraz białym, co zgodne jest z Polską Normą dotyczącą prawidłowego znakowania szafek. Takie barwy są najlepiej widoczne w przestrzeni publicznej, co ma ogromne znaczenie w przypadku wystąpienia zagrożenia pożarowego. Tym samym wewnętrzny hydrant 25 nie jest trudny w obsłudze, gdyż korzystać z niego może nawet nieprzeszkolona osoba. Prosta konstrukcja urządzenia umożliwia błyskawiczne przygotowanie węża, uruchomienie prądownicy, odkręcenie wody i następnie zgaszenie pożaru w zarodku. Sama prądownica pozwolić skupić strumień wody punktowo lub obszarowo. Ponadto bezpośrednie przyłączenie wewnętrznego hydrantu do instalacji wodociągowej daje stały dostęp do wody o odpowiednim ciśnieniu.

Supon BC — Twój sklep BHP

Zgodnie z przepisami ochrony przeciwpożarowej, umiejscowienie hydrantów φ25 powinno obejmować hale, korytarze oraz pomieszczenia znajdujących się w obiektach użyteczności publicznej i mieszkalnej. Wyposażenie widoczne we wnętrzu szafek zostało rozmieszczone tak, by umożliwić użytkownikowi jak najszybszą reakcję na niekontrolowane zaprószenie i rozprzestrzenianie się ognia. Wszystkich zainteresowanych pragnących zadbać o odpowiednie wyposażenie budynków zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jak najszybciej zalecamy zmodernizować te urządzenia, które nie przeszły przeglądu technicznego i czynności konserwacyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl