Producenci

Nieodzownym elementem różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, zakładów pracy, a także domów, mieszkań i pojazdów są dostępne na naszej stronie internetowej gaśnice. W asortymencie znajdują się różne modele, każdy z nich przeznaczony jest do gaszenia innego rodzaju pożaru. Oferujemy między innymi produkty proszkowe, pianowe oraz śniegowe.

Wszystkie wyroby spełniają niezbędne wymogi rynku krajowego oraz unijnego. Są one również bardzo skuteczne i proste w obsłudze oraz ekonomiczne w utrzymaniu. Posiadamy także specjalistyczne modele przeznaczone do użytku w różnych branżach przemysłu (np. chemicznej lub energetycznej), a także w różnego rodzaju pojazdach (osobowych, dostawczych itp.).

Gaśnice proszkowe

Stosowane w różnego rodzaju pojazdach (np. samochodach dostawczych i ciężarowych), a także w pomieszczeniach biurowych, halach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej są oferowane przez nas specjalistyczne gaśnice proszkowe. Są one najczęściej używane do ugaszania pożarów zarówno grupy A, B, jak i C. Posiadamy także modele wyposażone w manometr, który znacznie ułatwia kontrolę ciśnienia.

Gaśnice śniegowe

Najczęściej używane m.in. w składach chemicznych, magazynach cieczy oraz gazów palnych, a także w halach przemysłowych są dostępne u nas gaśnice śniegowe – inaczej nazywane CO2. Używa się ich przede wszystkim do gaszenia pożarów grupy B oraz C. W naszym asortymencie znajdują się zarówno małe i poręczne urządzenia, jak i większe, które są wyposażone w gumowy wąż, a także wózek ułatwiający transport.

Gaśnice pianowe

Znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle drzewnym, dziewiarskim, papierniczym oraz rafineryjnym. Można je znaleźć także w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, np. budynkach służby zdrowia, restauracjach, stacjach paliw, czy w domach prywatnych. Gaśnice pianowe wykorzystuje się zazwyczaj w pożarach grupy A oraz B. Są one proste w obsłudze, a także skuteczne i szybkie w gaszeniu.

Gaśnica pianowa 9l GPN-9x AB GLORIA Gaśnica pianowa 9l GPN-9x AB GLORIA
Producent: GLORIA
Cena:

307,50 zł

szt.
zobacz więcej
Urządzenie gaszące metale UGM-6x D Urządzenie gaszące metale UGM-6x D
Producent: GZWM
Cena:

738,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl