Producenci
Opcje przeglądania

W każdym miejscu pracy niezbędna jest obecność apteczek pierwszej pomocy. Do obowiązków pracodawcy należy bowiem stworzenie bezpiecznych oraz higienicznych warunków wykonywania czynności służbowych w celu ochrony ich życia oraz zdrowia. Jednym z wymogów narzucanych przez polskie prawo jest zorganizowanie w zakładzie pracy systemu pierwszej pomocy, w którego w skład wchodzi odpowiednie umiejscowienie apteczek. Ich ilość oraz wyposażenie są uzależnione od liczby zatrudnionych pracowników i osób przebywających na terenie zakładu, specyfiki i rodzaju prowadzonej działalności czy też wystąpienia potencjalnego zagrożenia. Jeżeli więc chcesz uzupełnić ich stan, wyposażenie czy też dopiero otwierasz swój biznes, to w naszym asortymencie czekają na Ciebie kompletne apteczki pierwszej pomocy oraz niezbędne akcesoria.

Apteczka A-300 / zamek patent Apteczka A-300 / zamek patent
Producent: Supron
Cena:

86,10 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka A-400 / zamek patent Apteczka A-400 / zamek patent
Producent: Supron
Cena:

92,25 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka samochodowa DIN 13164 Apteczka samochodowa DIN 13164
Producent: Vera
Cena:

30,24 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka ZPP typ A - torba Apteczka ZPP typ A - torba
Producent: Boxmet Medical
Cena:

259,20 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka ZPP typ B - torba Apteczka ZPP typ B - torba
Producent: Boxmet Medical
Cena:

610,20 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka ZPP typ C - tprba Apteczka ZPP typ C - tprba
Producent: Boxmet Medical
Cena:

810,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wyposażenie apteczki DIN 13164 Wyposażenie apteczki DIN 13164
Producent: Vera
Cena:

32,40 zł

szt.
zobacz więcej

Apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem to prawdziwa konieczność

Niezależnie od tego, czy obowiązują Cię przepisy polskiego prawa, czy nie, apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem to wartościowy przedmiot, który powinien znaleźć się bezsprzecznie w każdym domu, samochodzie czy miejscu pracy. Znajduje się w nim bowiem zestaw środków opatrunkowych, leków czy innych przydatnych przyborów niezbędnych podczas ratowania zdrowia lub życia człowieka. Jej zawartość różni się jednak od siebie w zależności od miejsca, w którym może zostać zastosowana. Warto mieć to na uwadze, kupując produkt do domu czy też firmowego zakładu.

Apteczki pierwszej pomocy w ofercie sklepu Supon BC Inwestycje!

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów wysokojakościowych oraz specjalistycznych apteczek pierwszej pomocy. Są one przeznaczone do wykorzystywania jako wyposażenie samochodowe, do umiejscowienia na terenie zakładów przemysłowych, budynków firmowych, a także wielu innych obiektach. Wszystkie z zaprezentowanych w tej kategorii produkty spełniają normy europejskie: DIN 13164, 13157 oraz HACCP. Przy każdym z nich zostały umieszczone szczegółowe opisy dotyczące ich zastosowania oraz zawartości. Ponadto do zaproponowania mamy wkłady do apteczek DIN 13164 oraz DIN 13157, dzięki czemu uzupełnisz ich wyposażenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl