Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy oraz prywatnych domach powinien znajdować się punkt pomocy doraźnej, umożliwiający udzielenie pierwszej pomocy podczas krytycznych sytuacji. Jego głównym elementem jest standardowa apteczka metalowa, zawierająca środki zaradcze w postaci leków, środków opatrunkowych i innych niezbędnych przyborów, które mogą być wykorzystane przez osoby bez specjalistycznego przygotowania. Pojemnik może być montowany na ścianę, co zapewnia łatwy dostęp do akcesoriów medycznych przy wypadkach i nagłych potrzebach.

Apteczka A-300 / zamek patent Apteczka A-300 / zamek patent
Producent: Supron
Cena:

86,10 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka A-400 / zamek patent Apteczka A-400 / zamek patent
Producent: Supron
Cena:

92,25 zł

szt.
zobacz więcej

Metalowe apteczki na ścianę — łatwy dostęp do wyposażenia medycznego

W odróżnieniu od jej odpowiedników stojących na półkach lub schowanych w szafkach, metalowa apteczka na ścianę jest bardziej widoczna i zauważalna, co daje łatwy dostęp do potrzebnych środków medycznych. Łączy się z tym fakt, iż możliwość umieszczenia pojemnika na pewnej wysokości pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń na podłodze lub blatach, co jest szczególnie ważne w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Metalowe apteczki na ścianę ze sklepu Supon BC są wykonane z solidnej blachy stalowej i pokryte farbą proszkową poliestrowo-epoksydową w kolorze białym, zgodnie z najnowszymi zaleceniami. To jedna z najlepiej widocznych barw, co jest szczególnie ważne w sytuacjach awaryjnych. Jasna kolorystyka jest utożsamiana z czystością i higieną, a ponadto jest neutralna i pasuje do różnych środowisk oraz dekoracji. Zawartość pojemnika jest chroniona przez zamek typu patent, czyli odpowiednie zabezpieczenie przed przypadkowymi osobami.

Apteczki na ścianę i inne elementy związane z bezpieczeństwem

Tworząc ogólny plan bezpieczeństwa, drogę do metalowej apteczki można oznaczyć za pomocą znaków ewakuacyjnych i przeciwpożarowych na ścianę, które też znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Naklejki i znaki przydatne są także w oznaczeniu miejsc, gdzie znajdują się gaśnice oraz węże pożarnicze, również dostępne w asortymencie Supon BC. Zapraszamy Państwa do zakupów, a także do skontaktowania się z nami w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl