Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W Supon BC dysponujemy asortymentem przeznaczonym zarówno dla kierowców zawodowych, jak i prywatnych. Apteczki samochodowe z wyposażeniem są skierowane dla osób, które często podróżują — zwłaszcza za granicę, gdzie wymagane jest posiadanie kompleksowego zestawu pierwszej pomocy. Jej udzielenie może być kluczowe w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu, szczególnie kiedy do wypadku dojdzie z dala od najbliższego miasta. Z dostępnych środków można też skorzystać przy mniej poważnych zdarzeniach.

Standardowe apteczki samochodowe i nie tylko

Dysponujemy wszechstronnym asortymentem zgodnym z normami UE. Standardowa apteczka samochodowa zawiera m.in. zestawy plastrów, opatrunki, opaski, chusty, kompresy, nożyce, koce, maseczki oraz instrukcję udzielania pierwszej pomocy. To elementy wyposażenia dostępne również w oferowanych przez nas modelach turystycznych. Inną zawartość mają z kolei zestawy oparzeniowe, obowiązkowe w przypadku konieczności opatrzenia osoby, która miała bezpośredni kontakt z wysoką temperaturą.

Trwałe i lekkie apteczki samochodowe z wyposażeniem

Pojemniki służące do przechowywania materiałów i środków do udzielania pierwszej pomocy są wyraźnie oznakowane, wytrzymałe i czyste. Ponadto apteczki samochodowe z wyposażeniem są lekkie i kompaktowe, co może być kluczowe w razie konieczności szybkiego dojścia do osoby poszkodowanej. W efekcie umożliwia to osobie udzielającej wsparcia sprawne działanie w przypadku potrzeby:

• opatrzenia ran,
• unieruchomienia kończyn,
• ochrony przed wychłodzeniem,
• przeprowadzenia oddechów ratunkowych podczas RKO.

Apteczki samochodowe i inne elementy BHP

W razie pytań lub wątpliwości prosimy skontaktować się z naszym zespołem. W naszym sklepie znajdują się nie tylko apteczki samochodowe w różnych wariantach, ale również gaśnice, węże pożarnicze oraz znaki ewakuacyjne i przeciwpożarowe, które są obowiązkowymi elementami wyposażenia obiektów użytkowych i publicznych. Dzięki szerokiej ofercie zapewniamy wszechstronne rozwiązania — nie tylko dla kierowców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl